.
YOL BUTONLARI

 

ELEKTRİKLİ LEDLİ YOL BUTONU

Elektrikli butonlar uluslararası standartlara uygun üstün led teknolojisi kullanılarak üretilen, tünellere ve trafik güvenliğinin kritik olduğu bölgelere uygulanan yol butonlarıdır. Elektrikli yol butonları yanabirliği düşük malzeme kullanılarak farklı led renklerine ve değişik uyarı efektlerine sahip olarak üretilmektedir. İçinde bulunan led sayısı 6 dır. Ledler kırılmaz ve çizilmeye karşı dayanıklı cam arkasına yerleştirilmiştir.

GÜNEŞ ENERJİLİ LEDLİ YOL BUTONU

Alüminyum enjeksiyon metodu ile üretilmektedir. Ağır vasıta trafiğine dayanaklıdır. Güneş enerjisini elektrik enerjisine çeviren özel güneş panellidir. Özel ledleri sayesinde max. gece görünürlüğü sağlar. Parlak görünümlüdür. istenilen renklerde led kullanılabilir.(Kırmızı, sarı, yeşil vb.)

CAM YOL BUTONLAR

Darbelere dayanıklı (polietilen) malzemeden imal edilmiştir.Asfalt zemine karot sistemi ile delik açılarak montajı yapılır. Hız kesici, şerit düzenleyici ve uyarıcı olarak kullanılır.

PLASTİK YOL BUTONLARI

Darbelere dayanıklı (plastik) malzemeden imal edilmiştir.Asfalt zemine dübel sistemi ile delik açılarak montajı yapılır. Hız kesici, şerit düzenleyici ve uyarıcı olarak kullanılır.